چه کاری میتونیم براتون انجام بدیم؟

طراحی لوگو و کارت ویزیت


همان قدر که نام مجموعه شما مهم است، لوگو هم از اهمیت زیادی برخوردار است.
لوگو بر توسعه و رشد کسب و کار شما تاثیر بسزایی دارد و بر جذب مشتریان تاثیر مستقیم می گذارد و اجازه می دهد که مشتریان با دیدن راحتتر بتوانند به شما به عنوان یک متخصص اعتماد کنند.
ما با داشتن متخصصین گرافیک بهترین لوگو و کارت ویزیت که ویترینی از مجموعه ی شماست را طراحی می کنیم تا روز به روز شاهد پیشرفت مجموعه شما باشیم.


مشاوره خدمات گرافیکی

ثبت برند


هدف از ثبت برند و علایم تجاری به رسمیت بخشیدن و دادن سود اقتصادی به مجموعه ی شماست.
با ثبت قانونی برند، دیگر شرکت ها و یا تجارت ها دست به تقلید و سو استفاده از علامت تجاری شما نمی زنند.
ثبت برند به مشتریان شما کمک می کند تا به راحتی محصول یا خدمات شما را از دیگر همکارانتان تمایز دهند و شما را پیداکنند.
زمانی که برند شما ثبت شد، می تواند آن را به اشخاص ثالث واگذار کنید تا هم به شهرت و اعتبار شما کمک کند و هم یک منبع درآمد مستقل بدون هزینه ای برای شما باشد.


مشاوره ثبت برند

سئو و بهینه سازی سایت


سئو مجموعه فعالیت هایی است که در طراحی سایت، تعیین استراتژی محتوایی و تولید محتوا انجام می دهیم تا جایگاه بهتری در نتایج جستجوی گوگل کسب کنید.
بازدید بدست آمده از طریق روش های سئو بر هر نوع تبلیغی برتری دارد.
موتور های جستجو همان چیزی را به کاربران نشان میدهند که آنها به دنبالش هستند، به همین دلیل در مقایسه با تبلیغات اینترنتی مشتریان اعتماد بیشتری به سایت شماخواهند داشت و این امر نشان می دهد که ارزش سئو چیست و چرا باید به آن توجه کرد.


مشاوره سئو

طراحی وب سایت فروشگاهی


مهم ترین نکته برای طراحی وب سایت فروشگاهی این است که توسط کاربران دیده شود تا افراد بتوانند با دیدن و اعتماد به این سایت به راحتی خرید کنند.استفاده از خدمات طراحی سایت فروشگاهی به شما صاحبین مشاغل این امکان را می دهد که مشتریان خود را محدود به یک محله و یا شهر خاص نکنید؛ و در سطح کلان بتوانید فروشگاه خود را توسعه داده و از سرتاسر کشور مشتری جذب کنید. این کار سبب می شود محصولات شما بیشتر دیده شود و به راحتی بتوانید بازار بزرگی از مشتریان را به سمت خود جلب کنید.


مشاوره طراحی وب سلیت

طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS


امروزه مردم بیشتر زمان خود را در موبایل خود به سر می برند و طبق آمار تعداد کاربران موبایل نسبت به کاربران رایانه شخصی بسیار بیشتر است.به کمک طراحی اپلیکیشن می توانید در کسب و کار خود نوآوری و تحول ایجاد کنید و به بازار خود رونق دهید. از طرفی با طراحی اپلیکیشن می توانید سهمی از بازاز بزرگ کاربران موبایل را بدست آورید.


مشاوره طراحی اپلیکیشن

دیجیتال مارکتینگ


بازاریابی تخت وب سایت و... از جمله عنواینی است که برای یکی از شیوه های نوظهور و موثر بازایابی درجهان بکار میرود که شامل استفاده از ابزار دیجیتال خصوصا اینترنت برای معرفی و ارائه محصول یا خدمات می گردد.مهمترین نکته برای کسب و کارها حضور در اینترنت است و در چند سال آینده کسب و کارهایی که در اینترنت حضور ندارند از بین خواهند رفت و این تهدید را باید جدی گرفت.


مشاوره دیجیتال مارکتینگ